EC FORUM
Programators

Naši programátoři neznají hranic a dokáží nemožné.

Nabídneme Vám nejvhodnější systém pro Vaše webové stránky a ten upravíme podle Vašich potřeb.
EC FORUM
Graphic designers

Naši designéři se postarají o ten nejlepší vzhled Vaší prezentace, ať už internetové nebo tiskové.

Vytvoříme pro Vás jak ad hoc materiály k prezentaci nebo tisku, tak i celkovou corporate identity.

Pokud již má Vaše společnost své zavedené grafické potřeby, jsme je schopni do detailu respektovat.
EC FORUM
Net & PC

Firemní sítě jsou jedním z míst ve společnosti, kterou je potřeba co nejvíce a co nejdůsledněji chránit, kontrolovat a monitorovat.

Bezpečnost sítě začíná u jednotlivých počítačů a pokračuje k robustnímu zařízení obsahující citlivé údaje, které musí být chráněno proti všem.


Webové stránky
Webové stránky navrhnujeme s obrovským nadšením, důrazem na Vaší spokojenost a maximálním efektem pro Vaše zákazníky.Spojíme se s Vámi jakoukoli dostupnou cestou – osobní schůzka, telefon, e-mail, Skype, ICQ – a domluvíme základní obsah Vašich webových stránek a jejich grafické parametry.

Vytvoříme grafickou podobu webových stránek s důrazem na Vaše požadavky a zašleme Vám jejich návrh.

Po vzájemném doplnění a schválení grafického konceptu se celá prezentace dostává do fáze převodu z rastrového obrázku na skutečnou internetovou stránku.Grafický koncept je implementován do programové části webových stránek – ve většině případů pomocí tzv. kaskádových stylů (CSS). Tak je zaručena maximální kompatibilita a výkonnost.

„Co na ty stránky ale napsat?"

Z naší dlouholeté praxe víme, že tato část tvorby webových stránek může být značně náročná a proto jsme Vám schopni nabídnout vytvoření veškerých textů (Copywriting) pro Váš nový web. Na základě informací o Vaší společnosti, osobě nebo produktu vytvoříme poutavý a zejména praktický obsah.Z obsahu webových stránek vychází i další a v současnosti tolik dotazovaná SEO optimalizace.

SEO Optimalizace v rámci nových webových stránek je samozřejmostí, jelikož stránka, která není ve svém počátku „optimalizována“ je špatně naprogramovaná!

Více informací najdete v sekci SEO Optimalizace

„A co má web umět?“


Simultánně se všemi předchozími kroky pracují naší programátoři na tom, aby web „uměl“ to, co si přejete. V závěrečné fázi propojíme grafickou podobu s pro vnějšího pozorovatele neviditelným labyrintem kódů a dovedeme celý projekt až k Vašim zákazníkům.

V následujícím měsíci jsme Vám plně k dispozici k dodatečným úpravám a editacím nově spuštěných stránek.

Spojte se s námi a získejte odpovědi na veškeré další otázky
nebo si s námi domluvte osobní schůzku.

EC FORUM, spol. s r.o.
+420 723 927 568
info@ecforum.net
Kontaktní formulář

© EC FORUM, spol. s r.o. 2010 - Všechna práva vyhrazena.