EC FORUM
Programators

Naši programátoři neznají hranic a dokáží nemožné.

Nabídneme Vám nejvhodnější systém pro Vaše webové stránky a ten upravíme podle Vašich potřeb.
EC FORUM
Graphic designers

Naši designéři se postarají o ten nejlepší vzhled Vaší prezentace, ať už internetové nebo tiskové.

Vytvoříme pro Vás jak ad hoc materiály k prezentaci nebo tisku, tak i celkovou corporate identity.

Pokud již má Vaše společnost své zavedené grafické potřeby, jsme je schopni do detailu respektovat.
EC FORUM
Net & PC

Firemní sítě jsou jedním z míst ve společnosti, kterou je potřeba co nejvíce a co nejdůsledněji chránit, kontrolovat a monitorovat.

Bezpečnost sítě začíná u jednotlivých počítačů a pokračuje k robustnímu zařízení obsahující citlivé údaje, které musí být chráněno proti všem.


SEO Optimalizace
Všechna řešení webových stránek, které naše společnost dodává jsou již předem optimalizované. Pokud již webovou prezentaci máte, a ta nesplňuje nároky optimalizace, naši specialisté provedou veškeré nezbytné úkony k dosažení těch nejlepších výsledků.Search Engine Optimalization je série procesů, které zajišťují Vašim webovým stránkám lepší umístění ve vyhledávačích (Google, Seznam, Centrum, Atlas, JYXO a desítky dalších) a tak pomáhají získávat nové klienty a zvyšovat návštěvnost Vašich webových stránek.

Dalším v současné době velmi důležitým aspektem je, že tato série procesů výrazně zvyšuje přístupnost webových stránek z mobilních zařízení jako jsou kapesní počítače a mobilní telefony.

Webové stránky jsou optimalizované v případě, že jejich kód neobsahuje žádné syntaktické chyby, v kódu jsou zahrnuty meta informace pro vyhledávací roboty, jsou vybrána ta správná klíčová slova, text a obsah je správně a přehledně formátován; poté přidáme ještě okolo deseti dalších parametrů k dosažení těch nejlepších výsledků.

SEO Optimalizace je v podstatě alchymie nejrůznějších pravidel a metod, které vedou k úspěchu Vaší webové stránky, a my jsme ti nejlepší kouzelníci.

 Spojte se s námi a získejte odpovědi na veškeré další otázky
nebo si s námi domluvte osobní schůzku.

EC FORUM, spol. s r.o.
+420 723 927 568
info@ecforum.net
Kontaktní formulář

© EC FORUM, spol. s r.o. 2010 - Všechna práva vyhrazena.