EC FORUM
Programators

Naši programátoři neznají hranic a dokáží nemožné.

Nabídneme Vám nejvhodnější systém pro Vaše webové stránky a ten upravíme podle Vašich potřeb.
EC FORUM
Graphic designers

Naši designéři se postarají o ten nejlepší vzhled Vaší prezentace, ať už internetové nebo tiskové.

Vytvoříme pro Vás jak ad hoc materiály k prezentaci nebo tisku, tak i celkovou corporate identity.

Pokud již má Vaše společnost své zavedené grafické potřeby, jsme je schopni do detailu respektovat.
EC FORUM
Net & PC

Firemní sítě jsou jedním z míst ve společnosti, kterou je potřeba co nejvíce a co nejdůsledněji chránit, kontrolovat a monitorovat.

Bezpečnost sítě začíná u jednotlivých počítačů a pokračuje k robustnímu zařízení obsahující citlivé údaje, které musí být chráněno proti všem.


Redakční systémy
Redakční systémy umožňují jejich majiteli plnou kontrolu nad obsahem webových stránek. Tento typ webových stránek doporučujeme především v případech časté aktualizace novými zprávami, články, fotkami a jinými daty.

Jedná se o řešení, které na začátku vyžaduje větší investici peněz než klasické webové stránky, ale v budoucnu šetří a výrazně zrychluje jejich správu.

Naši programátoři jsou Vám schopni nabídnout přesně ty moduly, které pro svoji internetovou prezentaci potřebujete. Ručíme Vám za to, že v našem redakčním systému Vám nebude nic chybět a zároveň také přebývat, jelikož rychlost a inteligence je jedním ze základů úspěchu dnešní doby.

Pokud nemáte na správu Vaší prezentace čas a nebo si přejete jiné profesionální řešení aktualizace Vašich stránek, nahlédněte do sekce Správa a aktualizace.

EC FORUM, spol. s r.o.
+420 723 927 568
info@ecforum.net
Kontaktní formulář

© EC FORUM, spol. s r.o. 2010 - Všechna práva vyhrazena.