EC FORUM
Programators

Naši programátoři neznají hranic a dokáží nemožné.

Nabídneme Vám nejvhodnější systém pro Vaše webové stránky a ten upravíme podle Vašich potřeb.
EC FORUM
Graphic designers

Naši designéři se postarají o ten nejlepší vzhled Vaší prezentace, ať už internetové nebo tiskové.

Vytvoříme pro Vás jak ad hoc materiály k prezentaci nebo tisku, tak i celkovou corporate identity.

Pokud již má Vaše společnost své zavedené grafické potřeby, jsme je schopni do detailu respektovat.
EC FORUM
Net & PC

Firemní sítě jsou jedním z míst ve společnosti, kterou je potřeba co nejvíce a co nejdůsledněji chránit, kontrolovat a monitorovat.

Bezpečnost sítě začíná u jednotlivých počítačů a pokračuje k robustnímu zařízení obsahující citlivé údaje, které musí být chráněno proti všem.


Multimedialni prezentace
V rámci této služby vytvoříme multimediální nebo interaktivní prezentace určené, ať už pro odborné přednášky, veletrhy nebo pro účely předvádění společnosti na nejrůznějších obrazových mediích, jako jsou velkoplošné obrazovky a prezentační monitory.

Prezentace může být ve tvořena několika odlišnými technologiemi z čehož nejpoužívanějšími jsou Flash a Powerpoint, kterou technologii zvolit, záleží na konkrétních parametrech dané zakázky.

Detailně s Vámi probereme zaměření a parametry Vaší prezentace a doporučíme to nejvhodnější řešení:

Flash – tuto technologii zvolíme v případě, že se jedná spíše o prezentaci určenou k reklamě, s požadavkem na propracovanější a složitější animace a na větší možnosti interakce ze strany diváka. Flashové prezentace nabízí širokou škálu možností pro kreativní tvorbu a také díky integrovanému skriptovacímu jazyku ActionScript jsme schopni připravit skutečně interaktivní prezentaci přesně dle Vašeho přání.

PowerPoint – v rámci této technologie Vám poskytneme profesionální grafický vzhled Vaší prezentace, na zakázku prezentaci doplníme o vhodné animace a Vám stále zůstane možnost editace celého projektu. Kdykoli tak můžete do jeho obsahu zasahovat a měnit jej dle svého přání. Takto vytvořené prezentace jsou optimální variantou pro přednášky, osobní představení a další podobné události.Spojte se s námi a získejte odpovědi na veškeré další otázky
nebo si s námi domluvte osobní schůzku.

EC FORUM, spol. s r.o.
+420 723 927 568
info@ecforum.net
Kontaktní formulář

© EC FORUM, spol. s r.o. 2010 - Všechna práva vyhrazena.