EC FORUM
Programators

Naši programátoři neznají hranic a dokáží nemožné.

Nabídneme Vám nejvhodnější systém pro Vaše webové stránky a ten upravíme podle Vašich potřeb.
EC FORUM
Graphic designers

Naši designéři se postarají o ten nejlepší vzhled Vaší prezentace, ať už internetové nebo tiskové.

Vytvoříme pro Vás jak ad hoc materiály k prezentaci nebo tisku, tak i celkovou corporate identity.

Pokud již má Vaše společnost své zavedené grafické potřeby, jsme je schopni do detailu respektovat.
EC FORUM
Net & PC

Firemní sítě jsou jedním z míst ve společnosti, kterou je potřeba co nejvíce a co nejdůsledněji chránit, kontrolovat a monitorovat.

Bezpečnost sítě začíná u jednotlivých počítačů a pokračuje k robustnímu zařízení obsahující citlivé údaje, které musí být chráněno proti všem.


Kontrolní a zabezpečovací audit
V rámci této služby Vám poskytneme kompletní zprávu o stavu Vaší firemní sítě. Doporučíme nezbytné úpravy s ohledem na maximální bezpečnost Vašich dat a vytvoříme plán optimalizace datových přenosů.

Naše první kroky budou směřovat k jednotlivým PC a jejich důkladné kontrole a prověření. Dále naši pozornost přesuneme k místům, kde se data potkávají a přesunují do jiných hardwarových částí sítě. V těchto místech je důležité zajistit především bezpečnost, rychlost a spolehlivost, která se poté projeví na celé síti.

Důkladně prověříme veškeré nezbytné zabezpečovací prvky sítě, ať už proti útokům z venku, kde se jedná především o internet a veškeré bezdrátové technologie jako například WiFi AP, tak vůči útokům zevnitř společnosti. Navrhneme nezbytné inovace a výměny hardwaru a softwaru, které podstatně zlepší efektivitu práce v rámci sítě a jednotlivých PC. V závěrečné části se zaměříme na ochranu dat proti ztrátě vytvořením sofistikovaného a účinného systému záloh.Spojte se s námi a získejte odpovědi na veškeré další otázky
nebo si s námi domluvte osobní schůzku.

EC FORUM, spol. s r.o.
+420 723 927 568
info@ecforum.net
Kontaktní formulář

© EC FORUM, spol. s r.o. 2010 - Všechna práva vyhrazena.