EC FORUM
Programators

Naši programátoři neznají hranic a dokáží nemožné.

Nabídneme Vám nejvhodnější systém pro Vaše webové stránky a ten upravíme podle Vašich potřeb.
EC FORUM
Graphic designers

Naši designéři se postarají o ten nejlepší vzhled Vaší prezentace, ať už internetové nebo tiskové.

Vytvoříme pro Vás jak ad hoc materiály k prezentaci nebo tisku, tak i celkovou corporate identity.

Pokud již má Vaše společnost své zavedené grafické potřeby, jsme je schopni do detailu respektovat.
EC FORUM
Net & PC

Firemní sítě jsou jedním z míst ve společnosti, kterou je potřeba co nejvíce a co nejdůsledněji chránit, kontrolovat a monitorovat.

Bezpečnost sítě začíná u jednotlivých počítačů a pokračuje k robustnímu zařízení obsahující citlivé údaje, které musí být chráněno proti všem.


Budování firemních sítí
Vytvoříme veškeré plány a schémata vedení síťové kabeláže v prostorech Vaší společnosti. Navrhneme kompletní strukturu hardwarových prvků sítě s maximálním ohledem na bezpečnost Vašich dat a na aktuální světové standardy. Provedeme optimální kombinaci aktivních a neaktivních síťových komponent k dosažení těch nejlepších výsledků.

Vyhovíme veškerým Vašim požadavkům na vlastnosti nové firemní sítě, začleníme do ní veškeré nezbytné prvky pro správný chod Vaší společnosti, jako jsou datové a mailové servery, fyzické firewally, síťové tiskárny, zálohovací úložiště dat a veškeré další součásti.

Můžete se spolehnout na náš servis, který Vás bude provázet od prvních nákresů a plánů, až po úspěšné spuštění celé sítě. Poté jsme Vám schopni poskytovat nepřetržitý servis v podobě Správy sítě.Spojte se s námi a získejte odpovědi na veškeré další otázky
nebo si s námi domluvte osobní schůzku.

EC FORUM, spol. s r.o.
+420 723 927 568
info@ecforum.net
Kontaktní formulář

© EC FORUM, spol. s r.o. 2010 - Všechna práva vyhrazena.